PaintballBursa’da Paintball Oyna

Bursa’da Paintball Oyna

Bursada Paintball Oyna - Bursa’da Paintball Oyna

Bursa paintball yerleri, Bursa’da paintball nerede oynanır. Paintball Bursa’da oynanır. Mudanya paintball oyun alanı ile 7/24 paintball keyfi.

Paintball ‘da yeniyseniz veya deneyimli bir oyuncuysanız, burası eğlencenin yeri. Bir sonraki maceranızı şimdiye kadar ki en iyi macera haline getirmek için her şeye sahibiz!

Arkadaşlarınız ve ailenizle eğlenmek veya iş arkadaşlarınızla ekip oluşturmak için bizi ziyaret edin! Bir sonraki grup etkinliğinizi unutulmaz kılmak için kalifiye hakemlerimizle deneyim gerekli değildir. Özel günleriniz için grup indirimlerini bize sorun! Hemen Rezervasyon Yapın!

PAINTBALLA GELİRKEN NELER YAPILABİLİR

Paintball oyunları için önceden hazırlık yapmanız oyun kalitenizi artırır. Örneğin kendi kıyafetinizi tercih edebilirsiniz (böylece incelik veya kalınlığını ayarlayabilir ve kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz). Çok yeni olmayan koyu renkli ve uzun kollu mümkünse kapüşonlu bir kıyafet ile oyuna girebilirsiniz.

Özellikle eldiven bandana tarzı ekipmanlar ile kıyafetinizi şekillendirebilirsiniz. Boyalar kalıcı değil yıkandığında çıkar. Ayakkabı olarak spora uygun olan özellikle kaymayacak mümkünse halı saha ayakkabısı tercih ediniz. Aksiyon kamera drone tarzı materyaller ile anılarınızı kendiniz kaydedebilirsiniz.

Paintball Genel Bakış

Paintball işaretleyicileri (marker) sadece hava ve CO2 karbondioksit sistemleri kullanılarak çalıştırılır.

Paintball oyunlarında Atış hızı kurallarına uyulması gerekir Her oyuncunun işaretleyicisinin 300 feet saniyeden yukarı hızla atış yapmaması gerekir.

Bunu ekipman sahibi organizasyon sahibi lisanslı hakemler veya ekipman kiralayıcı firma oyuna başlamadan önce test ve kontrol etmelidir.

Zaten profesyonel olarak düzenlenen turnuvalarda oyun başlamadan önce Her oyuncunun paintball işaretleyicisi marker tek tek kontrol edilerek oyuna başlatılır.

Yüksek hızlı atılan boya topları isabet eden oyuncunun canını yaka bilmektedir yasal sınır aşılmamalıdır. Paintball işaretleyicileri ne bağlanan hava tankları tüpler CE standartlarına uygun olmalıdır.

Bu şartları oyuncular asla çiğnememelidir ve değiştiremez çünkü kazanma isteği hiçbir zaman sizin veya başka bir bireyin güvenliğinin önüne geçemez.

Oyuncuların kişisel korunmaları noktasında tüm gereklilikleri yerine getirmesi gerekir aynı zamanda tüm spor branşlarında olduğu gibi paintball oyunu öncesinde ısınma hareketlerini yapmaları tavsiye edilir herhangi bir kas doku İncinme ve zedelenmesi vb.

Paintball boya topu içerisinde toksik olmayan doğada yok olan ekolojik suda çözünen küresel jelatin kapsüldür. Çevreye zarar vermeyen boya topu standart meteorolojik durumlarda az sürede bakterilerle ayrışabilen bir ürün olmalıdır.

Paintball oyunlarında işaretleyicilerin çalışma şekli sınıflara ayrılır Amatör olarak yapılan oyunlarda en çok yarı otomatik işaretleyiciler kullanılır her basışta bir adet boya topu atacak şekilde Dizayn edilmiştir.

***

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz